Samsung Card Slot Case Galaxy A17 - Black
Black Samsung Card Slot Case for Galaxy A17 with built-in card holder.
Please Note
The website is currently being actively developed, you are welcome to place the order and in 99% of the cases your order will be processed as usual, but in some cases there may be a delay or the price may change. We will notify you if there are any issues.
Discontinued
This item was discontinued and currently is not available for order on our website. The item may become available soon. Please contact us if you need more information regarding the upcoming arrivals.
Samsung Card Slot Case for Galaxy A17 4G | A17 5G. Product type: Card holder. Product colour: Transparent. Brand compatibility: Samsung. Width: 81.4 mm. Depth: 10.8 mm. Height: 167.8 mm. Package type: Hanging box. Maximum screen size: 17 cm (6.7")
| Product type | Card holder |
| Product colour | Transparent |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | Galaxy A17 4G | A17 5G |
| Width | 81.4 mm |
| Depth | 10.8 mm |
| Height | 167.8 mm |
| Weight | 34 g |
| Package type | Hanging box |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |