JABRA EVOLVE Foam Ear Cushion for Evolve 20-65 10pieces pack
Jabra Evolve20 Foam ear cushions. Ohrstöpsel. Schaum. Schwarz
Please Note
The website is currently being actively developed, you are welcome to place the order and in 99% of the cases your order will be processed as usual, but in some cases there may be a delay or the price may change. We will notify you if there are any issues.
Discontinued
This item was discontinued and currently is not available for order on our website. The item may become available soon. Please contact us if you need more information regarding the upcoming arrivals.
Jabra Evolve20 Foam ear cushions. Produkttyp: Ohrstöpsel. Material: Schaum. Produktfarbe: Schwarz
| Produkttyp | Ohrstöpsel |
| Markenkompatibilität | Jabra |
| Kompatibilität | Jabra Evolve 20. Jabra Evolve 30. Jabra Evolve 40. Jabra Evolve 65 |
| Material | Schaum |
| Produktfarbe | Schwarz |
| Menge pro Packung | 10 Stück(e) |
| Verpackungsbreite | 160 mm |
| Verpackungstiefe | 225 mm |
| Verpackungshöhe | 10 mm |
| Paketgewicht | 30 g |
| Warentarifnummer (HS) | 85189000 |
| Breite des Versandkartons | 456 mm |
| Länge des Versandkartons | 680 mm |
| Höhe des Versandkartons | 178 mm |
| Gewicht Versandkarton | 3.68 kg |
| Anzahl Produkte pro Versandkarton | 75 Stück(e) |
| Ursprungsland | China |