Xerox Toner 106R03923 Schwarz bis zu 16.900 Seiten
Xerox ® VersaLink® C600-Farbdrucker Extra hohe Kapazität-Tonermodul Schwarz (16900 Seiten) - 106R03923. 16900 Seiten. Schwarz. 1 Stück(e)
Please Note
The website is currently being actively developed, you are welcome to place the order and in 99% of the cases your order will be processed as usual, but in some cases there may be a delay or the price may change. We will notify you if there are any issues.
Discontinued
This item was discontinued and currently is not available for order on our website. The item may become available soon. Please contact us if you need more information regarding the upcoming arrivals.
Xerox ® VersaLink® C600-Farbdrucker Extra hohe Kapazität-Tonermodul Schwarz (16900 Seiten) - 106R03923. Schwarztoner Seitenleistung: 16900 Seiten. Druckfarben: Schwarz. Menge pro Packung: 1 Stück(e)
| Kompatibilität | Xerox VersaLink C600 Colour Printer |
| Menge pro Packung | 1 Stück(e) |
| Tintenpatronenkapazität | Extrahohe (Super-) Ausbeute |
| Schwarztoner Seitenleistung | 16900 Seiten |
| Typ | Original |
| Druckfarben | Schwarz |
| Markenkompatibilität | Xerox |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Verpackungsbreite | 100 mm |
| Verpackungstiefe | 205 mm |
| Verpackungshöhe | 95 mm |
| Paketgewicht | 402 g |
| Verpackungsart | Box |
| Drucktechnologie | Laserdrucken |
| Exportkontroll-Klassifizierungsnummer (ECCN) | EAR99 |
| Warentarifnummer (HS) | 84439990 |