BLOOD ANGELS: THE SANGUINOR
Please Note
The website is currently being actively developed, you are welcome to place the order and in 99% of the cases your order will be processed as usual, but in some cases there may be a delay or the price may change. We will notify you if there are any issues.
Discontinued
This item was discontinued and currently is not available for order on our website. The item may become available soon. Please contact us if you need more information regarding the upcoming arrivals.
| Miniature Wargames - System | Warhammer 40,000 |
|---|
BLOOD ANGELS: THE SANGUINOR
| Module | nan |
| System | Warhammer 40,000 |
| Race | 40K - Space Marines - Blood Angels |
| SS Code | 41-37 |
| Product Code | 99120101414 |
| Qty in Pack | 1 |
| RSL | 0 |
| Country of Origin | GB |
| Weight | 0.05059999999999999 kg |
| Cube (cm3) | 504 |
| System | Warhammer 40,000 |
| Race | 40K - Space Marines - Blood Angels |