Xerox Everyday Toner 006R04186 Gelb alternativ zu HP Toner 415A W2032A
Everyday™ Gelb Tonermodul von kompatibel mit HP 415A (W2032A). Standardkapazität. 2100 Seiten. 2100 Seiten. Gelb. 1 Stück(e)
Please Note
The website is currently being actively developed, you are welcome to place the order and in 99% of the cases your order will be processed as usual, but in some cases there may be a delay or the price may change. We will notify you if there are any issues.
Discontinued
This item was discontinued and currently is not available for order on our website. The item may become available soon. Please contact us if you need more information regarding the upcoming arrivals.
Everyday™ Gelb Tonermodul von kompatibel mit HP 415A (W2032A). Standardkapazität. Schwarztoner Seitenleistung: 2100 Seiten. Farbtoner-Seitenleistung: 2100 Seiten. Druckfarben: Gelb. Menge pro Packung: 1 Stück(e)
| Kompatibilität | Color LaserJet Pro M454 Color LaserJet Pro MFP M479 |
| Menge pro Packung | 1 Stück(e) |
| Anzahl Farbtonerkartuschen | 1 |
| Tintenpatronenkapazität | Standardertrag |
| Schwarztoner Seitenleistung | 2100 Seiten |
| Farbtoner-Seitenleistung | 2100 Seiten |
| Typ | Kompatibel |
| Druckfarben | Gelb |
| Markenkompatibilität | HP |
| Versorgungstyp | Einzelpackung |
| Ersatz für | W2032A |
| OEM-Code | W2032A |
| Ursprungsland | China |
| Verpackungsbreite | 115 mm |
| Verpackungstiefe | 325 mm |
| Verpackungshöhe | 115 mm |
| Paketgewicht | 790 g |
| Verpackungsart | Box |
| Warentarifnummer (HS) | 84439990 |