EPSON Tinte gelb 26ml SC T3100 5100 2100
Epson Singlepack UltraChrome XD2 Yellow T40C440(26ml). Gelb. Tinte auf Pigmentbasis. 26 ml. 1 Stück(e)
Please Note
The website is currently being actively developed, you are welcome to place the order and in 99% of the cases your order will be processed as usual, but in some cases there may be a delay or the price may change. We will notify you if there are any issues.
Discontinued
This item was discontinued and currently is not available for order on our website. The item may become available soon. Please contact us if you need more information regarding the upcoming arrivals.
Epson Singlepack UltraChrome XD2 Yellow T40C440(26ml). Farbiger Tintentyp: Tinte auf Pigmentbasis. Volumen Farbtinte: 26 ml. Druckfarben: Gelb. Menge pro Packung: 1 Stück(e)
| Farbiger Tintentyp | Tinte auf Pigmentbasis |
| Drucktechnologie | Tintenstrahldrucker |
| Kompatibilität | UltraChrome XD2 |
| Menge pro Packung | 1 Stück(e) |
| Farbtintenpatronenanzahl | 1 |
| Volumen Farbtinte | 26 ml |
| Typ | Original |
| Tintentyp | Tinte auf Pigmentbasis |
| Druckfarben | Gelb |
| Markenkompatibilität | Epson |
| Ursprungsland | Indonesien |
| Verpackungsbreite | 35 mm |
| Verpackungstiefe | 130 mm |
| Verpackungshöhe | 110 mm |
| Anzahl Produkte pro Versandkarton | 10 Stück(e) |
| Warentarifnummer (HS) | 84439990 |