Edifier Studio R1700BT 2.0 weiß silber Bluetooth retail
Edifier R1700BT. Verkabelt & Kabellos. 66 W. 6 Ohm. Silber. Weiß
Please Note
The website is currently being actively developed, you are welcome to place the order and in 99% of the cases your order will be processed as usual, but in some cases there may be a delay or the price may change. We will notify you if there are any issues.
Discontinued
This item was discontinued and currently is not available for order on our website. The item may become available soon. Please contact us if you need more information regarding the upcoming arrivals.
Edifier R1700BT. Empfohlene Nutzung: Universal. Anzahl des Antriebs: 4. Übertragungstechnik: Verkabelt & Kabellos. RMS-Leistung: 66 W. Impedanz: 6 Ohm. Fernbedienung. Produktfarbe: Silber. Weiß
| Lautsprecherplatzierung | Tischplatte/Bücherregal |
| Anzahl des Antriebs | 4 |
| Feature | Betriebsanleitung |
| Hochtönerdurchmesser | 1.9 cm |
| Tieftönerdurchmesser | 11.6 cm |
| Tieftönerdurchmesser (imperial) | 10.2 cm (4") |
| RMS-Leistung | 66 W |
| Lautsprecher RMS-Leistung | 15 W |
| Impedanz | 6 Ohm |
| Rauschverhältnis (SNR) | 85 dB |
| THD. totalklirren | 0.5% |
| Eingang Empfindlichkeit | 550 mV |
| Empfohlene Nutzung | Universal |
| Produktfarbe | Silber. Weiß |
| Lautstärkeregler | Drehregler |
| Fernbedienungstyp | IR |
| Übertragungstechnik | Verkabelt & Kabellos |
| Audio-RCA-Eingänge | 2 |
| Energiequelle | AC |
| Breite | 154 mm |
| Tiefe | 212 mm |
| Höhe | 250 mm |
| Gewicht | 6.6 kg |
| Mitgelieferte Kabel | Audio (3.5mm) to RCA |